Telefon
Facebook
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

İklimlendirme sektöründeki 20 yıllık tecrübe ve birikimin ışığında, 2019 yılında faaliyetlerine başlayan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, Türkiye genelinde oluşturduğu bayilik yapısı ile müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Kombi, Yoğuşmalı Kazan, VRF/Klima, Yerden Isıtma ve Yenilenebilir Enerji ürünlerinde Güneş Enerjisi ve Isı Pompası ile ilgili Türkiye ve Dünya’nın önde gelen güçlü firmalarıyla partner olan ISOMER A.Ş., sahip olduğu mühendis kadrosuyla bayilerine ”Teknik Destek“ vererek, sistem satışı yaptırmayı hedeflemektedir.

Bünyesindeki “Teknik Hizmetler Departmanı“ sayesinde küçük bir kombi sisteminden, büyük endüstriyel tesislere kadar projelendirme hizmeti ve malzeme desteği veren firmamız, ortaya koyduğu bu fayda ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Gelişen ve değişen İklimlendirme Dünyası’ndaki tüm trendleri yakından takip eden ISOMER AŞ; “Mühendislik İlkeleri ile Müşteri İhtiyaçları“ arasında kurulan “Teknik Köprü” ile, en verimli ve en optimum çözümleri sunmayı hedeflemektedir.